Szanowni Państwo,

Koleżanki, Koledzy,

Mam wielką przyjemność i zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w I Krakowskiej Konferencji Ginekologii Małoinwazyjnej organizowanej przez Klinikę Ginekologii i Onkologii Katedry Ginekologii i Położnictwa Uniwersytetu Jagiellońskiego - Collegium Medicum.

Konferencja w intencji organizatorów daje początek corocznym spotkaniom w Krakowie wszystkim zainteresowanym małoinwzyjną diagnostyką i minimalnie inwazyjnym leczeniem schorzeń ginekologicznych. Formuła Konferencji została tak zaplanowana aby uczestnicy uzyskali aktualne informacje i wskazówki dotyczące postępowania w omawianych zagadnieniach. Do wygłoszenia wykładów i moderowania paneli dyskusyjnych zostali zaproszeni wybitni specjaliści z poruszanych działów ginekologii i położnictwa, a dyskusja w ramach okrągłego stołu stanie się okazją i miejscem wypracowania zaleceń i źródłem inspiracji do dalszych badań naukowych.

Konferencji będą towarzyszyć zajęcia praktyczne w formie warsztatów.

Mam nadzieję , że program oraz organizacja Konferencji i warsztatów spełnią Państwa oczekiwania i potrzeby, co z pewnością pozwoli na skuteczne wpisanie się kolejnych edycji Konferencji w kalendarz wydarzeń naukowych realizowanych cyklicznie w Uniwersytecie Jagiellońskim – Collegium Medicum w Krakowie.Prof. dr hab. n. med. Kazimierz Pityński

Przewodniczący Komitetu Naukowego
Kierownik Katedry Ginekologii i Położnictwa oraz Kliniki Ginekologii i Onkologii
Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum w Krakowie


Miejsce Konferencji:

Park Inn by Radisson Krakow

Ul. Monte Cassino 2

30-337 Kraków

Hotel znajduje się 15 min pieszo od centrum miasta:

  • Lotnisko: Krakow Airport (KRK) bezpośrednio połączone z Dworcem Głównym. Podróż pociągiem to najszybszy sposób dotarcia do-/z lotniska (np. podróż  z centrum Krakowa trwa około 17 minut). Każdy pociąg posiada 170 miejsc siedzących i specjalnie wydzielone miejsca dla osób niepełnosprawnych. Pociągi są w pełni klimatyzowane oraz wyposażone w gniazdka zasilające, Wi-Fi i automaty biletowe. Połączenie co 30 min.
  • Autobus/tramwaj: Przystanek "Centrum Kongresowe ICE" - 50 m od hotelu.
  • Pociągi: Dworzec Główny w odległości 20 min pieszo, lub bezpośredni autobus spod hotelu, linia nr. 179
  • Parking podziemny: 72 miejsca na samochody osobowe + 3 miejsca dla autobusów na zewnątrz hotelu

Atrakcje w pobliżu:

W pobliżu hotelu:

  • Centrum Kongresowe ICE - 50 m
  • Dzielnica Kazimierz – 500
  • Zamek Królewski na Wawelu- 1000 m
  • Rynek Główny - 1900 m
  • Podgórze - 2 km
  • Plac Nowy

Kraków to jedno z najwiekszych miast Polski z długą i interesującą historią. To idealny kierunek nie tylko dla turystów pragnących spędzać czas na zwiedzaniu zabytków i najważniejszych atrakcji, ale także dla podróżujących służbowo, którzy przyjeżdżają do miasta na spotkania, szkolenia i konferencje.